Ahoj, říkej mi Miky.
Jsem kluk, co se snaží plnit si sen. Fotkami vyprávím svůj příběh a zachycuji to, co mi přijde vhodné a upravuji podle nálady, která mnou v daný moment zrovna cloumá.
Každý z Vás si tu určitě najde něco svého a budu jenom rád, když mi dáte zpětnou vazbu, ať už bude jakákoliv - i kritika mne posune dále!
Dělám to zatím na volné noze a se začátečnickým vybavením, konkrétněji se strojem od Nikonu, model D3300 a objektivem Nikkor 50 mm f 1.8, ale plánuji se v brzkém čase přesunout k Sony a to k modelu Alpha A7 III.
Vkládám do toho sám sebe, taktéž ale celkem dost volného času, tak doufám, že pochopíte finanční ohodnocení, které si za focení beru.
Je možné, že každý budeme mít jinou představu, nicméně se neboj, dám prostor i tvým nápadům a návrhům. Přeci jen je moje práce hlavně pro Tebe.
Sociální sítě:
Odezvy od Vás
“Na tvých fotkách je nejhezčí ta práce, co si s tím dáváš a jaký pro to máš cit. Volba barev, co k sobě strašně ladí, originalita, každá fotka má něco do sebe. I z obyčejné fotky dokážeš udělat fotku jako do časopisu, obdivuju to.”
—Evča H.
“Všechny fotky jsou mega "lit" (= super), nejvíc mě baví ta fotka z tunelu.”
—_fuxik (instagram fan)
“Fotky s přírodou v pozadí nebo fotky proti slunci byli boží.”
—Anna Sára L.
“Mně se líbilo zatím vše, co jsi nafotil.”
—Václav S.